(03266) 2 54 40 (063) 260 37 57 (097) 314 69 19 (095) 877 55 13

Захоплююче бісероплетіння для початківців.

Набір для бісероплетіння "Ранковий щебет" Чарівна МитьНові моделі виробів з бісеру продовжують дивувати всіх любителів рукоділля своєю витонченістю і красою. Багато показів мод не обходяться без демонстрації прикрас з бісеру. Оригінальна біжутерія користується величезною популярністю, вона стала чудовою альтернативою невиправдано дорогим прикрасам з дорогоцінних металів і каменів. Бісероплетіння для початківців - це захоплююче рукоділля, що дозволяє створювати безліч неповторних виробів, від кумедних іграшок, до стильних прикрас.

Інструменти та аксесуари для роботи з бісером.

Бісероплетіння навіть для майстринь - початківців буде зовсім не складним заняттям, якщо купити для цього рукоділля готові набори в інтернет - магазині «Моток». В них підібраний якісний бісер для обраного виробу, дріт відповідного діаметру, і детальна інструкція. Перед початком роботи майстрині слід підготувати аксесуари для роботи з бісером та інструмент, щоб не відволікатися на пошуки.

Досвідчені умільці в своїх відео - уроках рекомендують перед тим, як почати плести вироби з бісеру, спочатку підготувати:

  • Голки з маленьким плоским вушком для бісеру.
  • Гострі ножиці потрібні, щоб обрізати нитки.
  • Маленькі плоскогубці, круглогубці, і кусачки. Плоскогубцями зручно згинати дріт. З їх допомогою значно легше протягнути нитку крізь бісеринки, в які вже протягнуті нитки. Круглогубцями зручно звивати з дроту петлі і кільця.

Важливим аксесуаром є застібки для виготовлення біжутерії. Вони можуть бути і маленькими, непомітними, і вигадливо прикрашеними. Перед покупкою переконайтеся, що застібки будуть гармоніювати з вашим виробом, оцінивши його вигляд на фото.

Де купити набори для бісероплетіння?

Якщо майстрині вважають за краще плести на нитках, а не на дроті, бажано провощити їх шматочком воску. Лак або клей може знадобитися для приклеювання кінців ниток. Згідно з відгуками, брати бісеринки голкою найзручніше, якщо вони знаходяться в мисочці з плоским дном або в коробці, котра обшита оксамитом з внутрішньої сторони.

Купити набори для захоплюючого бісероплетіння можна де - завгодно в Україні: Києві, Черкасах, Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Дніпрі, Чернівцях, Миколаєві, Чернігові, Рівному, Харкові, Луцьку, Житомирі, Запоріжжі, Херсоні, Львові, Ужгороді. Але найпривабливіша ціна на них - в інтернет магазині «Моток». З вишуканими кольє, браслетами, підвісками, виготовленими в техніці бісероплетіння, ви завжди будете виглядати стильно й елегантно.

Знайдено 5 
Фільтрувати
Підтвердіть